Lime Limon
16124
post-template-default,single,single-post,postid-16124,single-format-standard,bridge-core-2.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-19.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Lime Limon

Lime Limon

Lime Limonun İnanılmaz Etkileri

Ülkemizde misket limon olarak da bilinen lime limon tropikal bir meyvedir. Öncelikli olarak ülkemizde Antalya ve çevresinde yetişebildiğini söylemeliyiz. Baktığımızda çok sayıda faydasının olduğunu görüyoruz. Zaten meyveye ilk bakışta bol bol C vitamini barındırdığını anlayabilirsiniz. Kalp sağlığına iyi gelen, kansere karşı ciddi koruma sağlayan lime limon aynı zaman kilo vermeniz için size destekçi olacaktır. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı olan direncinizi en üst seviyeye taşır. Bununla beraber söylemeliyiz ki böbrek problemi yaşayanlar ve böbrek taşı bulunanlar için tavsiye edilen meyvelerin başında gelmektedir. Tabii lime limonun organik tarım sonucunda elde edilmiş olması gerekir. Yani genetiği ile oynanmamış olması onun fayda sağlayabilmesi açısından son derece önemlidir.

Lime Limon Sağlıklı Yaşam Vaat Ediyor

Sağlıklı yaşamın en önemli sırlarından biri sağlıklı beslenmektir. Bu noktada tükettiğiniz meyve miktarı da önem taşır. Bilinmelidir ki lime limon tüketim alışkanlığı edinmeniz gereken meyvelerden biridir. Öncelikli olarak kalp sorunlarına iyi geldiği, kalp ve damar problemlerini giderdiği bilinmektedir. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamaya göre demir emilimini artırmaktadır. Demir eksikliğini önleme konusunda vücuda oldukça fazla yardımı bulunmaktadır. Lifli yapıda olmasından kaynaklı kilo verme konusunda size destekçi olacaktır. Çok yüksek bir C vitamini deposudur ve grip gibi gribal enfeksiyonlarda da yine en büyük destekçiniz olabilir. O halde siz de siparişini verin ve kapınıza kadar getirtin.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

× Whatspp Sipariş Hattı